Jäsenhuone|TyöhuonePäivitys

OTTELUOHJEMAT

MM-kilpailuiden alustavat otteluohjelmat on julkaistu !

 

Kisojen realiaikainen tulospalvelu http://www.turnauspalvelu.fi/norsu2012/index.php/

FIRMASARJAN LOHKOT

 

Firmasarjan lohkot on arvottu, lohkojako on seuraava:
Päivitys 5.8. klo 14.10. Lohkojakoon tullut muutos !
LOHKO A
112, Kuopio
Prisma, Savonlinna
Aluelehti Saimaa, Savonlinna
Savox, Espoo
Lost Balls, Helsinki
LOHKO B
Team Rakennusliike R.Lempinen, Pieksämäki
Savox United, Espoo/ Savonlinna
EFC MAMK, Savonlinna
H 2, Lappeenranta
LOHKO C
FC Wintunix, Savonlinna
HTB Group, Savonlinna
MammuttiHirsi, Oulu
Savox Savonlinna, Savonlinna
Savon Mafia (Luovutti ,HUOM! FC Wintunix siirretty B-lohkosta-->C-lohkoon!)                 
LOHKO D
YA, Savonlinna
Ravintola Manta, Joensuu
Subway, Savonlinna
FC SAIRAANNOPEET, Pieksämäki

HARRASTAJASARJAN LOHKOT

 

Harrastajasarjan alustava lohkojako on seuraava. (Huom saattaa muuttua, kaikki joukkueet eivät vielä ole maksaneet osallistumismaksua, eli varmistaneet osallistumista turnaukseen)

 

 

LOHKO A
FC Kärkkäri, Lappeenranta
Kuumat Palloilijat, Järvenpää
Team Kuntapari, Juankoski
Suomen Rauhanturvaajaliitto Ry, Savonlinna
FC SukkaSurma, Turku
LOHKO B
Tammijärven Ponnistus, Pyhtää
FC Höntsät, Savonlinna
Team B.M.F, Ruovesi
HuPS, Imatra
Kyrkän Kuningattaret, Savonlinna
LOHKO C
Wiikarit, Turku
KarKi, Enonkoski
KuoLaNorPat, Kuopio
Team Damage, Savonlinna
Mikael- koulu, Mikkeli
LOHKO D
NorsuPosse, Järvenpää
Majakka, Turku
AKP, Savonlinna
FC KyOCnpT, Kyrö          Perunut osallistumisen (huomioidaan myöh. otteluohj.)
Maajoukkue, Savonlinna
LOHKO E
NorGe (North Gepards), Parkano
PalloWiikarit, Turku
Jämäkärsät, Lappeenranta
FC Jökkis, Varkaus
FC Pölypallo, Lohja
LOHKO F
HajaNaiset, Iitti
FC Kumi, Nokia
IPS Witch, Imatra
TuKV/Kärsämäen akatemia, Turku
Johtoporras, Savonlinna
LOHKO G
EC HC, Turku
CFK, Savonlinna
Reisiponnistajat, Tampere
Pulskat, Salo
FC Äshärä, Nastola

LOHKO H
FC HÄMIS, Kuopio
Laokojat, Kuhmo
Team Sukka, Riihimäki
EC- Dumbot, Lohja
Helter Skelter, Savonlinna