Jäsenhuone|TyöhuonePäivitys

OTTELUOHJELMAT

 FIRMASARJA 2013

A-LOHKO
Team Rakennusliike R.Lempinen, Pieksämäki
Subway, Savonlinna
Itä-Helsingin Saapas, Helsinki
EC Ohjelma-avustajat, Helsinki
Jeans.fi, Savonlinna

B-LOHKO
Next step masturboys, Varkaus
Ambientia NPK Hipsters, Hämeenlinna/Joensuu/Turku
Lady Line, Savonlinna
Saimaa-lehti, Savonlinna
FC SAMI, Savonlinna

 

Firma

 

Lohko
 
 
 
Kenttä
Koti
Vieras
 

 

11:00
1 Subway
Jeans.fi
Team Rakennusliike R.Lempinen

-

11:00
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
EC Ohjelma-avustajat
Subway

-

11:25
1 Subway
Saimaa-lehti
Ambientia NPK Hipsters

-

11:25
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Next step masturboys
FC SAMI

-

11:50
1 Subway
Subway
Jeans.fi

-

11:50
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Itä-Helsingin Saapas
EC Ohjelma-avustajat

-

12:15
1 Subway
FC SAMI
Saimaa-lehti

-

12:15
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Lady Line
Next step masturboys

-

12:40
1 Subway
Team Rakennusliike R.Lempinen
Subway

-

12:40
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Jeans.fi
Itä-Helsingin Saapas

-

13:15
1 Subway
Ambientia NPK Hipsters
FC SAMI

-

13:15
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Saimaa-lehti
Lady Line

-

13:40
1 Subway
Team Rakennusliike R.Lempinen
EC Ohjelma-avustajat

-

13:40
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Subway
Itä-Helsingin Saapas

-

14:05
1 Subway
FC SAMI
Lady Line

-

14:05
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Ambientia NPK Hipsters
Next step masturboys

-

14:30
1 Subway
Itä-Helsingin Saapas
Team Rakennusliike R.Lempinen

-

14:30
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
EC Ohjelma-avustajat
Jeans.fi

-

14:55
1 Subway
Lady Line
Ambientia NPK Hipsters

-

14:55
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Next step masturboys
Saimaa-lehti

-

15:45
1 Subway
A/I
B/II

-

15:45
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
B/I
A/II

-

16:35
1 Subway
Voittaja 120
Voittaja 121

-

16:35
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Häviäjä 120
Häviäjä 121

-

 

 

 

HARRASTAJASARJA
 
LOHKO A
Team Kuntapari, Juuankoski
Reisiponnistajat, Tampere
Teatterimylly, Savonlinna
FC PISTEAUTOMAATTI, Lappeenranta
(Team nimettömät, Hyvinkää     Poisjäänti)
 
LOHKO B
Wiikarit, Turku
Haapialan Talli, Savonlinna
EC Mammutti,Helsinki
FC Kumi, Nokia
Jämäkärsät, Lappeenranta
 
LOHKO C
FC Jökkis, Varkaus
RIP: Nikkarila, Pieksämäki
Suomen Rauhanturvaajaliitto ry, Savonlinna
EC Dumbot, Lohja
Marioff SprayHeads NC,Vantaa

LOHKO D
FC*King Elephants, Helsinki
FC Jallu, Hämeenlinna
AKP, Savonlinna
EC Hc, Turku
(Johtoporras, Savonlinna     Poisjäänti)

LOHKO E
Pallivahan Ponnistus, Turku
FC Hämis, Kuopio
PalloWiikarit, Turku
HajaNaiset, Iitti
Maajoukkue, Savonlinna
 
LOHKO F
Travel Team Savonlinna,Savonlinna
TuKV /Kärsämäen Akatemia, Turku
Fc Rakkauden ratapiha, Savonlinna
SSO.TEAM, Lohja
Kristalli Sport, Savonlinna
 
LOHKO G
SiU (Sievi United), Sievi
Team Sukka, Riihimäki
FC Mesi, Akaa
Nimettömät, Vantaa
 
LOHKO H
FC Hönzät, Savonlinna
Tammijärven Ponnistus, Pyhtää
Marioff SprayHeads NO,Vantaa
Kyrön Kultapossukerho,Kyrö

 

Harraste

La 17.8.2013

 
Lohko
 
Kenttä
Koti
Vieras
 

 

10:00
1 Subway
Kristalli Sport
Travel Team Savonlinna

-

10:00
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
SSO.TEAM
TuKV /Kärsämäen Akatemia

-

10:00
3 Kristalli Sport
Jämäkärsät
Wiikarit

-

10:00
4 Saimaa Lehti
FC Kumi
Haapialan Talli

-

10:25
1 Subway
Marioff SprayHeads NC
FC Jökkis

-

10:25
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
EC Dumbot
RIP: Nikkarila

-

10:25
3 Kristalli Sport
Maajoukkue
Pallivahan Ponnistus

-

10:25
4 Saimaa Lehti
HajaNaiset
FC Hämis

-

10:50
1 Subway
TuKV /Kärsämäen Akatemia
Kristalli Sport

-

10:50
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Fc Rakkauden ratapiha
SSO.TEAM

-

10:50
3 Kristalli Sport
EC Mammutti
FC Kumi

-

10:50
4 Saimaa Lehti
Haapialan Talli
Jämäkärsät

-

11:15
1 Subway
RIP: Nikkarila
Marioff SprayHeads NC

-

11:15
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Suomen Rauhanturvaajaliitto ry
EC Dumbot

-

11:15
3 Kristalli Sport
PalloWiikarit
HajaNaiset

-

11:15
4 Saimaa Lehti
FC Hämis
Maajoukkue

-

11:40
1 Subway
Travel Team Savonlinna
TuKV /Kärsämäen Akatemia

-

11:40
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Kristalli Sport
Fc Rakkauden ratapiha

-

11:40
3 Kristalli Sport
Wiikarit
Haapialan Talli

-

11:40
4 Saimaa Lehti
Jämäkärsät
EC Mammutti

-

12:15
1 Subway
FC Jökkis
RIP: Nikkarila

-

12:15
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Marioff SprayHeads NC
Suomen Rauhanturvaajaliitto ry

-

12:15
3 Kristalli Sport
Pallivahan Ponnistus
FC Hämis

-

12:15
4 Saimaa Lehti
Maajoukkue
PalloWiikarit

-

12:40
1 Subway
Fc Rakkauden ratapiha
Travel Team Savonlinna

-

12:40
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
SSO.TEAM
Kristalli Sport

-

12:40
3 Kristalli Sport
EC Mammutti
Wiikarit

-

12:40
4 Saimaa Lehti
FC Kumi
Jämäkärsät

-

13:05
1 Subway
Suomen Rauhanturvaajaliitto ry
FC Jökkis

-

13:05
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
EC Dumbot
Marioff SprayHeads NC

-

13:05
3 Kristalli Sport
PalloWiikarit
Pallivahan Ponnistus

-

13:05
4 Saimaa Lehti
HajaNaiset
Maajoukkue

-

13:30
1 Subway
Travel Team Savonlinna
SSO.TEAM

-

13:30
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
TuKV /Kärsämäen Akatemia
Fc Rakkauden ratapiha

-

13:30
3 Kristalli Sport
Wiikarit
FC Kumi

-

13:30
4 Saimaa Lehti
Haapialan Talli
EC Mammutti

-

13:55
1 Subway
FC Jökkis
EC Dumbot

-

13:55
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
RIP: Nikkarila
Suomen Rauhanturvaajaliitto ry

-

13:55
3 Kristalli Sport
Pallivahan Ponnistus
HajaNaiset

-

13:55
4 Saimaa Lehti
FC Hämis
PalloWiikarit

-

14:30
1 Subway
SiU (Sievi United)
Nimettömät

-

14:30
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Team Sukka
FC Mesi

-

14:30
3 Kristalli Sport
FC Hönzät
Kyrön Kultapossukerho

-

14:30
4 Saimaa Lehti
Tammijärven Ponnistus
Marioff SprayHeads NO

-

14:55
1 Subway
Team Kuntapari
FC PISTEAUTOMAATTI

-

14:55
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Reisiponnistajat
Teatterimylly

-

14:55
3 Kristalli Sport
FC*King Elephants
EC Hc

-

14:55
4 Saimaa Lehti
FC Jallu
AKP

-

15:20
1 Subway
FC Mesi
SiU (Sievi United)

-

15:20
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Nimettömät
Team Sukka

-

15:20
3 Kristalli Sport
Marioff SprayHeads NO
FC Hönzät

-

15:20
4 Saimaa Lehti
Kyrön Kultapossukerho
Tammijärven Ponnistus

-

15:45
1 Subway
Teatterimylly
Team Kuntapari

-

15:45
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
FC PISTEAUTOMAATTI
Reisiponnistajat

-

15:45
3 Kristalli Sport
AKP
FC*King Elephants

-

15:45
4 Saimaa Lehti
EC Hc
FC Jallu

-

16:10
1 Subway
SiU (Sievi United)
Team Sukka

-

16:10
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
FC Mesi
Nimettömät

-

16:10
3 Kristalli Sport
FC Hönzät
Tammijärven Ponnistus

-

16:10
4 Saimaa Lehti
Marioff SprayHeads NO
Kyrön Kultapossukerho

-

16:35
1 Subway
Team Kuntapari
Reisiponnistajat

-

16:35
2 Hotelli Pietari Kylliäinen
Teatterimylly
FC PISTEAUTOMAATTI

-

16:35
3 Kristalli Sport
FC*King Elephants
FC Jallu

-

16:35
4 Saimaa Lehti
AKP
EC Hc

-

 

Sunnuntaina 18.8.2013 pelataan harrastajasarjan sijoitusotelut. Kaikilla joukkueilla on silloin pelejä. Pelataan cup systeemillä, eli voittajat jatkavat eteenpäin.